O nas

Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu - Pink Ninja

O firmie

PinkNinja to firma, która wyłoniła się w 2019 roku. Kontynuujemy dzieło naszych poprzedników. Jesteśmy drugim pokoleniem inżynierów zajmujących się klimatyzacją, rekuperacją i pompami ciepła, a nasze korzenie sięgają do założonej w 1991 roku rodzinnej firmy.

Nazwa i logo PinkNinja łączą w sobie wartości, jakie nam są bliskie — japońska precyzja, kultura techniczna i filozofia ciągłego doskonalenia. Inspiracje czerpiemy z pomysłów, których nieustannie dostarczają nam błyskotliwi członkowie rodziny. W rezultacie stworzyliśmy coś oryginalnego i wyjątkowego, czyli postać różowego ninja — PinkNinja.

Nasz zespół

W firmie stawiam na filozofię tzw. lekkiego plecaka. A zatem ograniczamy liczbę członków zespołu do minimum. On obecnie składa się z dwóch osób.

Marcin Bieńkowski — właściciel, magister inżynier. Żadnej pracy się nie boi! Ma bardzo dobry kontakt z ludźmi i dba o to, aby wszystkie ustalenia zostały spełnione od początku do końca. Z nim można bezpiecznie realizować wszystkie zadania.

Maciej Krzeszewski — miłośnik motoryzacji, który rozpoznaje samochody nawet z odległości kilkuset metrów wyłącznie po ich brzmieniu. Dzięki temu, że uwielbia techniki motoryzacyjne, równie dobrze się odnajduje w branży technicznej związanej z klimatyzacją, pompami ciepła i rekuperacją. Można mu zaufać, ponieważ wykona wszystko zgodnie z wymaganiami.

Dodatkowo możemy się pochwalić sporym zapleczem firm partnerskich. Zatem możemy pomóc Ci zbudować i wykończyć nieruchomość od A do Z.

Pinkninja - Ekipa montażowa (klimatyzacja, pompy ciepła, fotowoltaika)

Kontakt z nami

czytaj więcej
Przydatne informacje
Znajdź nas w social mediach